niedziela, 8 stycznia 2017

Spotkanie blogerek - Zabrze, 12.11.2016r. (vol. 2)

Heloł! :D
Mam dziś wyjątkowo dobry humor (między innymi pewnie dlatego, że poczyniłam drobne zakupy w KIKO Milano - tak, mamy tę markę w końcu w Krakowskiej!), więc czas najwyższy zdać wam krótką relację ze spotkania blogerskiego, które odbyło się 12 listopada. Tak, dobrze widzicie i wiem, że trochę mi zajęła publikacja tego postu, ale niestety wcześniej nie szło się zebrać. Od razu zaznaczam, że pojawi się masa zdjęć, w tym nie wszystkie moje. Byłyśmy tak pochłonięte rozmowami, że aparaty zeszły na dalszy plan i właściwie każda z nas ma zaledwie po parę fotografii. 


Spotkanie po raz drugi organizowały Klaudia She Wolf oraz Ada Avida Dollars i znów wyszło im to wyśmienicie :D. Usadowiłyśmy się w klimatycznej restauracji Impresja (dokładnie jak poprzednio), nawet w tym samym miejscu przy kominku :).


Różowe korony okazały się istnym hitem wieczoru! :D

 

Dziewczyny, które zostały zaproszone:
Klaudia (She Wolf) 
Ada (Avida Dollars)
Aga (Agusiak747) 
Ania (Dziewczyna z Kwiatkiem) - niestety rozchorowała się i nie mogła z nami być </3
Iza (Jaskółcze Ziele) 
Patrycja (Pata Bloguje) 
Paulina (Czarszka) 
Daria (Ekocentryczka)
Angel
I ja, wiadomo :D


Naprawdę, jeśli chodzi o całość to jestem zachwycona i myślę, że było jeszcze lepiej niż poprzednio, ponieważ mniej więcej obeznałyśmy się ze sobą. Wiecie, więcej luzu i swobody. Czarszka nawet nagrywała film, w którym brałam udział, także oficjalnie jestem na YT XD. Jestem również niebywale zaszczycona, że poznałam Angel na żywo! Oglądam ją jakoś od gimnazjum na YT i darzę kobitkę sentymentem oraz ogromną sympatią.

Jak to na spotkaniu blogerskim, nie zabrakło sponsorów. Muszę przyznać, że Ada oraz Klaudia wyszły z siebie i zapewniły nam istny ogrom podarków! Dzięki serdeczne, że dzięki wam będę mogła przetestować tyle cudownych produktów :). 

 (Od Be.Loved dostałam jeszcze mydełko Powietrze, recenzja TUTAJ)

 

 

 

Ze Skin79 była jeszcze bąbelkowa maseczka, recenzja TUTAJ. 

Missha, Amilie, Earthnicity Minerals

Dodatkowo otrzymałam kapsułki Bee Pearl, o których wspomniałam w ostatnim denku TUTAJ.


Także, jak widzicie mam sporo do testowania! I są to produkty znakomitej jakości, które mam nadzieję przypadną mi do gustu.


Dzięki dziewczyny, że ponownie mnie zaprosiłyście, poczułam się zaszczycona i wdzięczna :). Oby więcej takich spotkań!

Trzymajcie się ciepło, 
Yuki

2 komentarze: