sobota, 15 listopada 2014

CelluBlue - pożegnaj się z cellulitem!

Cześć! 
Dziś zapoznam was z pewnym innowacyjnym produktem, który pomoże wam w walce z powszechnie obecną kobiecą zmorą, czyli cellulitem.


 Za pomocą CelluBlue możesz odtworzyć ruchy słynnego masażu palpate roll. Masaż ten odznacza się wysoką skutecznością w walce z cellulitem i skórką pomarańczową. Za pomocą naszego kubeczka uzyskasz imponujące efekty w ciągu paru tygodni. CelluBlue może być użyty przy różnych rodzajach cellulitu: mieszanym, tłuszczowym, wodnistym, czy włóknistym. 
Zasysając fałdy skóry, CelluBlue pomaga wyzwolić lipolizę, czyli usuwanie tłuszczu z komórek tłuszczowych, oraz aktywować i optymalizować cyrkulację żylną i limfatyczną. Skóra staje się lepiej napięta!Jak używać CelluBlue? 
Wybierz swój ulubiony krem do masażu. NIGDY nie używaj CelluBlue na suchej skórze. CelluBlue należy stosować na nawilżonej skórze, aby urządzenie mogło się po niej łatwo przesuwać.
Wybierz obszar na skórze. Masaż za pomocą CelluBlue możesz wykonać na obszarach objętych cellulitem: pośladkach, biodrach, brzuchu, nogach… 
Nałóż olejek lub krem na wybrany obszar.

Krok pierwszy:

1. Delikatnie ściśnij boki CelluBlue i przyłóż, ciągle je ściskając, do wybranego obszaru na ciele.
2. Następnie delikatnie uwolnij boki CelluBlue, aby powoli zassał do środka Twoją skórę. 
3. Możesz kontrolować poziom zassania skóry delikatnie podnosząc CelluBlue i wpuszczając odrobinę powietrza, co zmniejszy nacisk na Twojej skórze.

Krok drugi:
1. Gdy już posmarujesz wybrany obszar skóry i przyłożysz do niej CelluBlue zgodnie z powyższą instrukcją, poruszaj nim z dołu do góry przez 3 minuty, następnie 1 minutę w prawo i w lewo. 
2. Wykonuj kuliste ruchy przez 1 minutę, zawsze od dołu do góry. 
3. Jeśli chcesz się pozbyć większej ilości cellulitu, postaraj sie podczas masażu CelluBlue podciągać w górę skórę z pomocą urządzenia, bez odrywania go od ciała. 
4. Każdy obszar wymaga conamniej 5 minut masażu. Możesz dopasować długość sesji w zależności od obszaru objętego cellulitem. Na początku sesje powinny być wykonywane codziennie, do osiągnięcia zadowalających rezulatatów (w ciągu 15/20 dni). Niektóre kobiety zauważają widoczne zmiany szybciej niż inne, wszystko zależy od Twojego cellulitu.

Po zakończeniu masażu wybranych partii ciała, zaleca się wypicie pół litra wody w ciągu godziny po użyciu CelluBlue. Pomoże to pozbyć się nadmiaru toksyn i złogów tłuszczu z organizmu.


Ważne!
CelluBlue nie powinno się używać na uszkodzonej skórze, oraz w przypadku występowania jakichkolwiek chorób skóry i schorzeń związanych z krążeniem.
Skóra może się nieco zaczerwienić ze względu na zwiększony przepływ krwi w miejscach objętych masażem CelluBlue, jest co całkowicie normalne. Zaczerwienienia powinny zniknąć w ciągu paru minut.
Jeśli pojawią się niewielkie siniaki, zalecamy zmniejszyć nacisk CelluBlue na skórę podczas masażu. Możesz w takim przypadku również zmienić częstotliwość wykonywanych masaży.
CelluBlue nie jest zabawką i powinno być trzymane z dala od dzieci.
Możesz czyścić CelluBlue za pomocą odrobiny mydła i wody. Należy go dokładnie osuszyć po każdym czyszczeniu.

Działa?
Moim zdaniem tak, choć na pewno samym CelluBlue cellulitu się nie pozbędziecie. Wiadomo, że największe efekty osiągniecie łącząc odpowiednią dietę z systematycznie wykonywanymi ćwiczeniami, a CelluBlue posłuży tylko jako mały wspomagacz. Ja kompletnie nie miałam zamiaru aż tak drastycznie zmieniać swojego stylu życia, dlatego stosowałam "niebieskie cudo" solo, a i tak już po 3 tygodniach zauważyłam pierwsze zmiany na swoim ciele. Skóra na udach i pośladkach stała się jędrniejsza i zdecydowanie bardziej napięta. Później było tylko lepiej i efekt utrzymuje się przez cały czas. Oczywiście nadal regularnie masuję te partie ciała. 
Na początku trochę trudno było mi ogarnąć to urządzenie. Wyślizgiwało mi się z dłoni, poza tym czasem zdarzyło mi się je mocniej ścisnąć i wtedy odczuwałam minimalny ból. Na szczęście jednak szybko się wprawiłam i wcześniej wymienione problemy zniknęły. Także nie zrażajcie się chwilowym niepowodzeniem, bo na pewno z czasem wypracujecie swój własny sposób na CelluBlue. 

Czy polecam? Jasne, że tak! Jeśli tylko planujecie porządnie wziąć się za swoje ciało, to każdy wspomagacz się przyda. Zwłaszcza, że zabieg z CelluBlue nie wymaga dużych ilości czasu, a efekty są dość szybko zauważalne. Oczywiście cellulit wam nie zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale z pewnością będzie mniej widoczny, z racji tego, że przede wszystkim wasza skóra stanie się jędrniejsza.

CelluBlue możecie kupić TUTAJ. Cena jednej sztuki to 18,90 €, natomiast jeśli zdecydujecie się na dwie, to zapłacicie 29,90 €.

Co sądzicie o CelluBlue?

PS
Wybierasz się na zakupy do Rossmanna? Warto najpierw przejrzeć ich aktualną gazetkę! ;)

Przypominam o rozdaniu :)

Miłego dnia, 
Yuki

6 komentarzy:

 1. Sama mam zamiar spróbować Baniek, czytałam o nich wiele pozytywnych opinii!

  OdpowiedzUsuń
 2. Używam bańki chińskie i faktycznie widzę efekty :) Chociaż to urządzonko na pewno łatwiej się używa i nie śmierdzi tak gumą :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z bańkami chińskimi chyba nigdy nie miałam styczności, więc nie potrafię stwierdzić, czy są trudniejsze w obsłudze niż CelluBlue. Ale faktycznie urządzonko nie śmierdzi gumą, co na pewno jest dużym plusem!

   Usuń
 3. Ciekawy wynalazek, jeśli kiedyś będzie mi potrzebny o kupię :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że cię nim zainteresowałam :)

   Usuń