♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
I jak? Moim zdaniem szału nie robi, ale ma w sobie coś uroczego :)
PS
Zapraszam do udziału w wiosennym konkursie :) [KLIK]
Pozdrawiam,
Yuki ♥
super,mam bardzo podobny z Catrice :))
OdpowiedzUsuńNie widziałam takiego w ich szafie, ale może po prostu niedokładnie się przyglądałam ;)
UsuńTak średnio mi się podoba, ale Essence ma tyle wersji topperów w sprzedaży, że każdy znajdzie coś dla siebie :)
OdpowiedzUsuńZdecydowanie. Mi nie podobają się wszystkie ich toppery, ale znajdzie się kilka wartych uwagi.
UsuńSzczerze mówiąc całkiem mi się podoba, ale ja akurat brokatowe rzadko nakładam, więc nie znajdzie się w mojej kosmetyczce :)
OdpowiedzUsuńJa jeszcze kilka lat temu stroniłam od brokatowych lakierów, natomiast teraz je uwielbiam :)
UsuńMoim zdaniem jest dosyć fajny :)
OdpowiedzUsuńCieszę się, że przypadł ci go gustu :)
UsuńFajny ;) taki właśnie trochę galaxy ;)
OdpowiedzUsuńTroszkę :D Właśnie tak sobie myślę, że chyba jednak lepiej wyglądałby na jasnej bazie. Muszę wypróbować.
UsuńPodoba mi się :)
OdpowiedzUsuń:))
UsuńBez ochów i achów,pomalowałaś jako bazę płytkę brązowym lakierem?
OdpowiedzUsuńTak, dokładnie. Muszę spróbować nałożyć go na jakiś jaśniejszy lakier. Chyba wyglądałby nieco ładniej.
UsuńWarto popróbować,może sprawdzi sie nakładany gąbeczką metodą stęplowania na końcówkach ? Mam podobne rozterki z lakierem lovely blink blink. Choć w buteleczce wygląda jak Catrice 50 Glitterazzi po nałożeniu wygląda o wiele wiele gorzej. Na swatchach widziałam,że catrice przepięknie mieni się kolorami na zielono i granatowo. Natomiast lovely nie ważne na jaki lakier zostanie nałożony ma brunatno-złotawy kolor taki jaki ma folia,gdzieniegdzie delikatnie mieni się na różowo-fioletowo,ale trzeba nieźle manewrować. więc to taki look tylko dla siebie,bo na zewnątrz nie będę specjalnie przybierała pozy by było to widoczne. Ogółem jestem zawiedziona, kusi mnie catrice. co ty o nim sądzisz?
UsuńO, jak ja dawno nie stemplowałam za pomocą gąbeczki! Jak tylko znajdę czas to pewnie coś z tym wykombinuję. Catrice na paznokciach wygląda naprawdę ciekawie. Zresztą, co ja tu będę opisywać. Niedługo dodam jego zdjęcia, to sama zadecydujesz, czy ci się podoba :)
UsuńNie mogę się doczekać aż to zrobisz ;)
UsuńMam właśnie fioletowy lakier Bell i właśnie ten top z Essence;)
OdpowiedzUsuńO, co za zbieg okoliczności :D
Usuń