wtorek, 2 lipca 2013

Plusssz Care lekkie nogi
Od producenta:
PLUSSSZ CARE LEKKIE NOGI to wyjątkowy preparat, który w swoim składzie zawiera aż 13 aktywnych składników: wyciąg z ruszczyka, diosminę, rutozyd oraz kompleks 10 witamin. PLUSSSZ CARE LEKKIE NOGI poprawia funkcjonowanie naczyń żylnych oraz skutecznie chroni je przed powstaniem obrzęków i stanów zapalnych. Idealny dla osób cierpiących na niewydolność żylną. Preparat znakomicie regeneruje zmęczone, bolące nogi. W naturalny sposób dba o zdrowie i atrakcyjny wygląd nóg.
Obecność w preparacie PLUSSSZ CARE LEKKIE NOGI trzech substancji aktywnych (diosminy, rutozydu, wyciągu z ruszczyka) zapewnia siłę działania porównywalną z aż trzema monopreparatami.
Bioaktywny wyciąg z ruszczyka obkurcza ściany naczyń żylnych, likwiduje stany zapalne.
Zmikronizowana diosmina (specjalna rozpuszczalna forma diosminy) wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne oraz poprawia elastyczność ścian żył.
Rutozyd zapobiega zakrzepom żył. Poprawia elastyczność naczyń krwionośnych.
Wieloskładnikowa formuła preparatu PLUSSSZ CARE LEKKIE NOGI zmniejsza zagrożenie niewydolnością żylną. Preparat likwiduje ból oraz uczucie „ciężkich nóg”.
PLUSSSZ CARE w szczególności powinny stosować osoby wykonujące pracę stojącą lub pracujące na siedząco (w biurze bądź przy komputerze), osoby otyłe, u których zwiększona objętość tkanki tłuszczowej utrudnia odpływ krwi z kończyn dolnych.

Dawkowanie: 1 tabletka raz dziennie
Cena: ok. 30zł
Pojemność: 24g (30 tabletek po 0,8g)


Moja opinia: 
Tabletki są stosunkowo małe, więc nie miałam problemu z połykaniem ich. Bardzo dużo chodzę, także często wieczorem to dość mocno odczuwam :p Preparat oczywiście całkowicie nie zlikwidował zmęczenia, ale na pewno je w jakimś stopniu łagodził. Problemu z naczynkami nie posiadam. Reasumując - zawsze dobrze jest wzbogacić swoją codzienną dietę o jakiś suplement. Na pewno nam to nie zaszkodzi ;) 

PS
Wczoraj przypadkowo usunęłam wasze komentarze spod 3 ostatnich postów i raczej nie da się ich przywrócić... wybaczcie za moje roztrzepanie x_x 

Cmok :*

4 komentarze:

 1. nie widziałam jeszcze tabletek na lekkie nogi, fajny pomysł jak pomaga:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Plussssz kojarzy mi się tylko z musującymi tabletkami na wszystko :) a tu proszę coś nowego, ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też byłam zaskoczona istnieniem tego produktu ;)

   Usuń