niedziela, 16 września 2012

Recenzja: Solone 10 Colors Shining Eye Shadow Palette #01 Sweet Nude Brown

Cena: $18.30
Pojemność: 14g
Moja opinia:
Pierwsze wrażenie po zobaczeniu jej: „Wow, urocza!” - paleta wygląda naprawdę słodko i cieszy oko (jak to większość azjatyckich kosmetyków :3). Kasetka jest dość mała, ale solidnie wykonana i poręczna, łatwo ją otworzyć. Znajdziemy w niej 10 połyskujących, w większości pastelowych cieni. Posiada duże lusterko oraz dwustronną pacynkę, która okazała się bardzo przydatna. Ku mojemu zaskoczeniu cienie są dość twarde i kompletnie nie nadają się do nakładania pędzlem. Jednak nie przeszkadza mi to, bo ową pacynką też można wykonać całkiem porządny makijaż. Największą wadą tej palety jest chyba to, że każdy z cieni niesamowicie się osypuje. W zamian za to są dobrze napigmentowane, kompletnie się nie rolują, nie zbierają w kącikach i przez cały dzień nienaruszone trzymają się powieki.
Podsumowując: Od pierwszego wejrzenia wiedziałam, iż polubię się z tą paletą i tak też się stało. Kolory są idealne do szkoły, nienachalne, moim zdaniem niesamowicie piękne i uniwersalne. Tylko cena trochę wysoka…

Skład:
 
Dziękuję firmie KKcenterHK http://www.kkcenterhk.com za udostępnienie mi produktu do recenzji. Tym samym zapewniam was, że nie ma to wpływu na moją wypowiedź, która jest jak najbardziej szczera.

3 komentarze:

 1. Piękne kolory :) Szkoda ,że te paleta jest niedostępna w Polsce :(

  U mnie zapowiedź nowości od Sleeka ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo przyjemna paletka, nei ma cienia, z którego nie chciałabym skorzystać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo ladne kolory :) ale jednak nie podoba mi sie to iz sie osypuja :(

  OdpowiedzUsuń