piątek, 29 czerwca 2012

Makijaż ze Sleek'iem: 594 The Original (#1)

Jak obiecałam - od dzisiaj, co jakiś czas będą ukazywać się makijaże, które wykonam przy użyciu palet Sleek. Użyte cienie będą zaznaczone żółtą gwiazdką. Od razu zaznaczam, że daleko mi do profesjonalnej makijażystki, ale mam nadzieję, że moje "maziaje" choć trochę się wam spodobają, a może i nawet zainspirują ;) Oczekuję szczerych komentarzy oraz wyrażania swoich uwag i zastrzeżeń. 

 
 Całość:
 

17 komentarzy:

  1. Maziaje? Dziewczyno, robisz cudowne makijaże. Też chciałabym umieć tak się pomalować. W sumie i tak jest już lepiej niż na początku, bo nie umiałam namalować prostej kreski na powiece xD, a teraz jako tako mi idzie. Cóż, pozostaje mi ćwiczyć. Spróbuję sobie dzisiaj zrobić taki makijaż bo jest super :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładnie, mam tę paletkę, to moze zrobię podobny :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie mam tej paletki, ale oglądając ją, nawet na żywo nie widziałam potencjału na taki piękny, morski makijaż... super ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. Świetny pomysł na makijaż, choć ja mocniej (ciemniej) zaznaczyłabym zewnętrzny kącik :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Jeeej! Boski. Chciałabym taki umieć zrobić :)
    Śliczne Ci w niebieskim :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Śliczne, A jaka następna paletka ?

    OdpowiedzUsuń
  7. coś mi brakuje, ale nie w makijażu w blogu... mam wrażenie że stracił powera i nie czuje tu pasjii ... SZCZERA :D może wrócisz w dawne strony ??

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. śliczny makijaż i pięknie Ci w nim;)

      Usuń
    2. Pasja jest. Zapewniam, że mnie nie opuściła ;)... W dawne strony?

      Usuń
    3. ach... z tą dawną stroną nie ważne może dodaj coś ze swojego zycia ?
      ;p

      Usuń
    4. Tyle tylko, że nic się w nim szczególnego nie dzieje :D

      Usuń
  8. Podoba mi się to połączenie kolorów :) I rzęsy cudowne. Jakiego tuszu użyłaś?

    OdpowiedzUsuń
  9. Makijaż bardzo ładny, fajne połączenie kolorów.
    A tak na marginesie,chciałabym abyś zrobiła jakiś makijaż na lato, z fajnymi 'soczystymi' kolorami ; )

    OdpowiedzUsuń
  10. sory , ale jak dla mnie strasznie tandetny może przez te kolory , może nastepnę będą lepsze;)

    OdpowiedzUsuń