niedziela, 27 maja 2012

Konkurs z marką Mollon Cosmetics


Mollon Cosmetics z okazji otwarcia sklepu internetowego nagradza swoich klientów za zakupy i zaprasza do wzięcia udziału w konkursie. Dokonując zakupu w sklepie Mollon Cosmetics już jesteś zwycięzcą – otrzymujesz Lip Balm lub perfumetkę oraz niepowtarzalną okazję na wygranie voucherów do wykorzystania w sklepie Mollon Cosmetics.

Firma w swojej ofercie posiada kosmetyki do makijażu, stylizacji i pielęgnacji paznokci oraz serię kosmetyków profesjonalnych przeznaczoną do stosowania w gabinetach kosmetycznych. Wszystkie produkty można zakupić poprzez firmowy sklep www.mollonsklep.com.

Aby wziąć udział w konkursie:
- Polub fanpage Mollon Cosmetics na Facebooku [klik]
- Zrób zakupy w firmowym sklepie internetowym Mollon Cosmetics [klik]
- Wykaż się kreatywnością i napisz w komentarzu pod tym artykułem konkursowym, hasło reklamowe promujące produkty i markę Mollon Cosmetics oraz podaj numer zamówienia, który otrzymasz po dokonaniu zakupu

Spośród wszystkich zgłoszeń, 8 najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi firma Mollon Cosmetics nagrodzi voucherami, do wykorzystania na zakup dowolnie wybranych produktów dostępnych w sklepie www.mollonsklep.com (koszty przesyłki pokrywa Mollon Cosmetics).

I miejsce: voucher o wartości 300 zł
II miejsce: voucher o wartości 200 zł
III miejsce: voucher o wartości 100 zł
IV-VIII miejsce: vouchery o wartości 50 zł

Konkurs trwa od 24 maja do 7 czerwca 2012 roku. Wyniki zostaną ogłoszone 11 czerwca na fanpage’u firmy Mollon Cosmetics oraz na portalu Uroda i Zdrowie. Vouchery zostaną przesłane pocztą elektroniczną w ciągu 3 dni od daty ogłoszenia wyników.

Zapraszamy do wspólnej zabawy z firmą Mollon Cosmetics.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz